Avalynė visada buvo laikoma atributu, kuris pabrėžia kiekvieno iš mūsų individualumą. Sėkmė arba jos siekimas, o taip pat ambicijų pademonstravimas, atsispindi avalynės pasirinkime, kurį atliekame mes patys. Kaip priimta, pakankamai dėmesio skiriame ir avalynės priežiūrai – be to ji negalės ilgai tarnauti ir greitai neteks savo pirminės išvaizdos.

Tačiau, bet kokie batai, nuo pačių paprasčiausių iki labai prabangių, net jeigu jūs kiekvieną dieną juos kruopščiai prižiūrėjote, gali sugesti ir tada prireikia taisymo. O jei jūsų bateliams, žieminiams batams ar aulinukams viskas lyg ir gerai, gali būti, kad jie jau yra nešiojami daugybę metų ir jiems reikalinga restauracija.

Tokiu atveju, prireikia taisyti batus Vilniuje. Miestas yra prisotintas įvairiausių dirbtuvių, siūlančių kokybišką batų taisymą. Dažnai galima pamatyti labai patrauklius pasiūlymus, kur jums siūlo pilną batų atnaujinimą beveik nemokamai. Natūralu, kad paslaugų kokybė, tokiose įtartinose taisyklose palieka jus nusivylusius. Tačiau, tai nereiškia, kad jūs turite atiduoti taisyti savo batus į brangiausią batų taisyklą mieste. Reikia tiesiog pasirinkti taisyklą, siūlančią kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Kreipdamiesi į mus, jūs priimate teisingą sprendimą, nes mes siūlome patį optimaliausią batų taisymo kainos ir kokybės santykį visame Vilniuje.  Mieste galima rasti ir kitų žinomų batų taisyklų, tačiau toli gražu ne visos jos gali su mumis konkuruoti.

Daugeliu atvejų, klientui pirmoje vietoje yra užsakymo įvykdymo laikotarpis. Jei jums reikia skubaus avalynės taisymo, prašome kreiptis į mus. Mes galime atlikti jūsų užsakymą per trumpiausią įmanomą laiką be neigiamo poveikio darbo kokybei. Pas mus dirbantys meistrai su džiaugsmu priims, bet kokį jūsų užsakymą ar tai būtų šalyje pagaminti batai, ar didelio kruopštumo reikalaujantys bateliai iš Italijos, atsiėję jums kelis tūkstančius eurų. Kiekvienam klientui mes bandome rasti geriausią pasiūlymą. Mums yra vertingas kiekvienas klientas, besikreipiantis į mus dėl pagalbos, nepriklausomai nuo to kiek jo batai kainavo. Mūsų teikiamų paslaugų sąrašas yra labai platus. Mūsų meistrai, gali jums atlikti tokius užsakymus: pritvirtinti kulnus, padus ar vidpadžius, pakeisti kulnus, sutvirtinti kulnus, pratampyti batus, suklijuoti padus, įklijuoti vidpadžius, pakalti pakulnes ir daug daugiau.

Jei lygintume prabangius batus su pigiais, tai kaip ne keista, reikėtų pažymėti tai, kad būtinybė taisyti prabangius batus pasireiškia dažniau. To priežastimi yra minkšta oda ir trapūs prabangios avalynės priedai. Be to, kai kurie prabangios avalynės modeliai yra nepritaikyti dažniems pasivaikščiojimams parko takeliais ir asfaltu, kas gali baigtis kulniuko nulūžimu. Mes atliksime profesionalų batų valymą, drėgnąjį ir sausąjį batų valymą, padažysim ir atnaujinsim spalvas, apdirbsime vandeniui atspariu impregnatoriumi, pašalinsim mažus batų defektus, nublizginsime ir nušlifuosim batų pakraščius, apdorosime kvapais ir anti-bakteriniais preparatais.

Kad padas nepermirktų ir neslystų, ant jo pritaisomas protektorius – tai gali būti apsiuvimas, tvirtinimas, klijavimas įvairių poliuretano, gumos ar kaučiuko lydinių. Pasirinkimas priklauso nuo protektoriaus gamintojo, o taip pat nuo klijuojamų paviršių. Būna atvejų, kai protektorius jau būna pritvirtintas batų gamintojo. Jis leidžia nešioti batus keletą kartų ilgiau, nei be jo. Jį visada rekomenduojama pritvirtinti tiems žmonėms, kurie daug vaikšto pėsčiomis ir todėl nori, kad batai būtų patvarūs.