Protektorius

Vienintelė apsauga – itin atsparus nusidėvėjimui, labai plonas kaučiukas, kuris gali būti montuojamas ant naujų ar jau naudojamų batų.

Norint, kad batai neperšlaptų ir neslystų ant jų dedamas protektorius (apsiuvimas, tvirtinimas, lipdukas) iš įvairių poliuretano, gumos ar kaučiuko lydinių, priklausomai nuo protektoriaus gamintojo ir klijuojamų paviršių. Kai kuriais atvejais, protektorius būna jau pritvirtintas batų gamintojo. Protektorius leidžia nešioti batus 3-4 kartus ilgiau, nei paprasta oda ir rekomenduojamas tiems žmonėms, kurie daug vaikšto pėsčiomis ar nori, kad jų batai būtų patvaresni.

Natūralios odos padas, apsaugotas protektoriumi, sukuria klimatinį komfortą batų dėvėjimo metu. Ant avalynės su odiniais padais geriau iškarto pritvirtinti aukštos kokybės protektorių (nes paprastai tokie batai būna apsiūti nailono siūlu, kad klijuojant batų klijais, abu klijuojamieji paviršiai būtų išvalyti ir neriebūs). Taip pat mūsų batų taisymo dirbtuvės siūlo dalinį protektorių ant avalynės nosies galų, nes pas daugelį žmonių, padai stipriai nusitrina būtent šiose vietose. Mes naudojame savo darbe geriausią kaučiuką iš pirmaujančių Italijos, Amerikos ir Ispanijos gamintojų: Vibram, TOPY, Archi Tak, ir t.t. Mūsų protektoriai daug ilgiau nešiojasi ir turi žymiai geresnį sukibimą su paviršiumi nei gamykloje štampuoti.