Meistrų patarimai dėl batų taisymo

Idealiu atveju, kiekviena batų pora turėtų tarnauti mažiausiai tris, o kartais ir penkerius metus, be jokios žalos išvaizdai ir funkcionalumui. Iš tiesų, lietus, purvas, ižas, transportas, cheminių kelių reagentų ataka – sukelia daug išbandymų mūsų batams. Prailginti batų „amžių” jums padės mūsų meistrų patarimai.

Avalynė dažniausiai pagaminta iš odos, yra natūralus produktas, jautrus laiko pokyčiams. Batų priežiūra teigiamai įtakoja šiuos pokyčius.

Būtina pristabdyti odos senėjimo procesą kaip galima ilgesniam laikui! Gyvų gyvūnų kailis ir oda gauna maitinimą iš organizmo. Odos žaliava yra paveikta pramoninio apdirbimo. Rauginimo pagalba, odai priduodama patvarumo, ji prisotinama riebalais, įgyja elastingumo, tada padažoma ir supresuojama – bet, vienaip ar kitaip, batų odos gyvavimo laikas yra ribotas.

Avalynės priežiūros priemonių užduotis yra apsaugoti natūralią odą nuo kenksmingo aplinkos poveikio, išsaugoti jos elastingumą ir išvaizdą.

Bet kokį odos gaminį galite apsaugoti ir atkurti namų sąlygomis su profesionalios avalynės kosmetikos pagalba, naudojant specialias priemones.

Mūsų dirbtuvės naudojasi profesionalia batų kosmetika SAPHIR, šios kosmetikos sudėtis pagrįsta natūralių sudedamųjų dalių naudojimu, tokių kaip audinės ir ruonio riebalai, jautienos kaulų riebalai, natūralus bičių vaškas, vaškas iš Brazilijos palmių ekstrakto, mineralinis vaškas, migdolų aliejus, simondsijų aliejus, natūralus pušų aliejus, lanolinas, augalinių kviečių baltymų aliejus, glicerinas, poli-kondensuotos dervos ir t.t. Sudėtyje nenaudojami silikatai.