Avalynės pratampymas

Batų taisymas siekiant palengvinti įvairias fizines problemas. Nutrintos pėdos ir kulnai gali pakeisti jūsų eiseną, o jūsų kojos tuo metu patiria nepatogumą ir apkrovą.

Įvairios sukietėję nuospaudos ir kitos sunkiai pašalinamos problemos, ypač didžiojo piršto srityje, gali sukelti ilgalaikių problemų su jūsų kojomis. Mes siūlome visą paslaugų susijusių su batų pratampymu spektrą, siekiant palengvinti tokias problemas. Kaip taisyklė, mes galime pratampyti avalynę vienu dydžiu į ilgį ir į plotį. Mes taip pat galime padaryti daugiau vietos pirštams ir padidinti iškilimą.

Avalynės pratampymo būdai

Yra keletas būdų pratampyti spaudžiančiai avalynei.

Norėdami pratampyti spaudžiančią avalynę, galite pasinaudoti purškikliu avalynės pratempimui ir kaladėlėmis, o dar geriau atiduoti į specializuotą batų taisyklą. Batų taisykloje Multimaster naudojant specialią įrangą bei specialias priemones, mūsų meistras galės pratampyti jūsų batus, padidindamas batų dydį ir suformuodamas batų formą pagal jūsų pėdą. Taip pat, prieinama ir itin reta paslauga, kaip bato aulo praplatinimas.

Jei jūsų nauji batai trina kojas, ir Jūs norite juos pratampyti savarankiškai, pasinaudokite specialiu minkštintoju Oke, kuris veiksmingai minkština visus odos tipus ir suteikia jai elastingumo, įskaitant ir kontūrus bei apvadus. Ši priemonė tepama tiesiogiai ant vietos, kurią reikia pratampyti, iš išorinės dalies – odinei avalynei ir iš vidinės pusės – lakuotiems ir zomšiniams bateliams. Tada iš karto juos apsiaukite ir pavaikščiokite apsiavę 7-10 minučių.

Liaudiški batų pratampymo metodai:

Į batus reikia įpilti truputį spirito (degtinės), kraštutiniu atveju, odekolono, ir iš karto apsiauti, o tada sudrėkinti batų viršų. Oda suminkštės, išsitemps, ir batai susiformuos palei kojos formą.

Jeigu batai spaudžia nedaug, įvyniokite juos kelioms minutėms į rankšluostį, pamirkytą verdančiame vandenyje ir gerai nugręžtą. Kietą avalynę suteptą žuvų taukais arba ricinos aliejumi, ištrinkite su šepetėliu arba vilnoniu audiniu.

Siaurus batus galima ištempti, prikimšus į juos drėgno laikraštinio popieriaus.

Jei batelis spaudžia tik tam tikroje vietoje, reikia ant tos vietos užlašinti vaško arba parafino nuo degančios žvakės ir nedelsiant padėti batą ant kaladėlės. Per kelias dienas avalynė reikiamoje vietoje pastebimai prasitampys.

Kad kietos naujų batų nugarėlės mažiau trintų, koją sušlapinkite spiritu.

Nunešioti batai nekris nuo kojų jei vidiniame batų nugarėlės paviršiuje priklijuosite aksomo juostelę arba porolono juostelę, kurios storis būtų 5-6 mm.

Yra būdas palengvinti gyvenimą mūsų kojomis – įsigyti nepastebimas silikatines Vokiečių įmonės «BAMA» pagalvėles, skirtas įvairioms problematiškoms pėdų ir kulnų zonoms.